Coworking & hlídárna

Prostor pro každého rodiče, ktedrý potřebuje chvilku pracovat

Určitě občas potřebujete pracovat na počítači. A nebo “papírovat”. Vyřídit si e-maily, odepsat šéfovi nebo třeba jenom v klidu naplánovat dovolenou. A stejně jako my dobře víte, že s dítětem za zády, v náručí a nebo na klávesnici to ne vždycky jde hladce.

Přesně pro tyto chvíle vám nabízíme náš coworking s hlídárnou. Vy nerušeně pracujete v příjemné coworkingové místnosti kavárenského typu, my se vám staráme o dítě vedle v dětské herně. A protože nikoho nebaví pracovat bez kávy (a nebo třeba čaje, samozřejmě), tak k dispozici je i samoobslužný bar se základní nabídkou nápojů a občerstvení.

Cena 90 Kč / hod zahrnuje: pracovní místo, wi-fi připojení, hernu s chůvu pro vaše dítě

Cena nezahrnuje: občerstvení a špunty do uší 😉

Coworkingové hodiny od 15.1.2020:

středa a pátek – 9:00-12:00

čtvrtek 15:00-18:00

Výhodou je, že prostor sdílíte s dalšími rodiči, kteří jsou na tom stejně jako vy. Vzniká tak prostor pro sdílení zkušeností a spolupráci, pro opravdový coworking.

Jak to funguje?

Vyberte si termín

Vyberte si v provozní době coworkingu & hlídárny čas, kdy chcete přijít. A přijďte. Kdykoliv, kdy máme otevřeno. Rezervace není potřeba. Svému dítěti můžete vzít jeho oblíbenou hračku, nezapomeňte třeba na plenu. A taky na svůj laptop, notýsek… prostě cokoliv, co k práci potřebujete. Rychlý internet je vám samozřejmě k dispozici.

Přijďte

Coworking se nachází jen přes chodbu od hlídárny, tedy od naší herny. Přijdete, podepíšete ujednání o tom, že můžeme dítě hlídat – to zabere krátkou chvilku. A můžete pracovat!

Pracujte

K dispozici máte pracovní prostor, vaše dítě a naše proškolená hlídačka je na dosah. Samozřejmostí je základní nabídka nápojů, která je k dispozici celou dobu. Internetové připojení a dostatek zásuvek i USB konektorů pro nabíjení mobilních zařízení je samozřejmostí. Po skončení práce zaplatíte a můžete vyrazit. Na viděnou příště!

Představte si, co všechno se dá udělat, když budete mít několik desítek minut pro sebe!

Provozní doba coworkingu & hlídárny

Náš coworkingový prostor je k dispozici bez nutnosti rezervace. Jednoduše přijďte v coworkingových hodinách!

Pozor pozor! Od 20.12.2019 do 15.1.2020, si, prosím, dejte prázdniny, stejně jako my 🙂 Těšíme se na vás opět od druhé poloviny ledna!

Od 15.1.2020 jsou coworkingové hodiny následující:

Po –

Út –

St – 9:00 – 12:00

Čt 15:00 – 18:00

Pá 9:00 – 12:00


Rezervační systém bude spuštěn až v momentě, kdy ho bude potřeba. Zatím kapacitně stačíme! Pokud si chcete být stoprocentně jisti volným pracovním místem (nebo pokud si oblíbíte jedno pracovní místo natolik, že nebudete chtít jiné), kontaktujte nás telefonicky nebo na e-mail kuzle@lobzy.cz

Otevíráme v září 2019!

Sledujte nás na Facebooku!

Máte dotazy?

Napište nám!

Šotek – a nebo nějaké neposedné kůzle – nám rozbil náš webový formulář na posílání mailů. Prosíme, napište nám na kuzle@lobzy.cz.