Coworking & hlídárna

Prostor pro každého rodiče, ktedrý potřebuje chvilku pracovat

POZOR! Kvůli nařízením vlády je coworking dočasně přerušen. Vyhlížíme skóre PES 3.

Určitě občas potřebujete pracovat na počítači? A nebo “papírovat”. Vyřídit si e-maily, odepsat šéfovi nebo třeba jenom v klidu naplánovat dovolenou? A stejně jako my dobře víte, že s dítětem za zády, v náručí a nebo na klávesnici to ne vždycky jde hladce. Výhodou je, že prostor sdílíte s dalšími rodiči, kteří jsou na tom stejně jako vy. Vzniká tak prostor pro sdílení zkušeností a spolupráci, pro opravdový coworking.

Přesně pro tyto chvíle vám nabízíme náš coworking s hlídárnou. Vy nerušeně pracujete v příjemné coworkingové místnosti kavárenského typu, my se vám staráme o dítě vedle v dětské herně. A protože nikoho nebaví pracovat bez kávy (a nebo třeba čaje, samozřejmě), tak k dispozici je i samoobslužný bar se základní nabídkou nápojů a občerstvení.

Kvůli nařízením vlády od 23.12. do odvolání zavřeno!!!

Jakmile bude PES na stupni 3, opět můžete přijít

každý ČTVRTEK 9:00-12:00, 15-18:00

90 Kč/hodina, bez nutnosti rezervace

Jak to funguje?

Vyberte si termín

Vyberte si v provozní době coworkingu & hlídárny čas, kdy chcete přijít. A přijďte. Kdykoliv, kdy máme otevřeno. Rezervace není potřeba. Svému dítěti můžete vzít jeho oblíbenou hračku, nezapomeňte třeba na plenu. A taky na svůj laptop, notýsek… prostě cokoliv, co k práci potřebujete. Rychlý internet je vám samozřejmě k dispozici.

Přijďte

Coworking se nachází jen přes chodbu od hlídárny, tedy od naší herny. Přijdete, podepíšete ujednání o tom, že můžeme dítě hlídat – to zabere krátkou chvilku. A můžete pracovat!

Pracujte

K dispozici máte pracovní prostor, vaše dítě a naše proškolená hlídačka je na dosah. Samozřejmostí je základní nabídka nápojů, která je k dispozici celou dobu. Internetové připojení a dostatek zásuvek i USB konektorů pro nabíjení mobilních zařízení je samozřejmostí. Po skončení práce zaplatíte a můžete vyrazit. Na viděnou příště!

Praktické

Jaká je cena?

Cena je 90 Kč za hodinu. Platí se po půl hodinách (45 Kč / půl hod). Cena zahrnuje: pracovní místo, wi-fi připojení, hernu s chůvou pro Vaše dítě. Cena nezahrnuje: občerstvení a špunty do uší.

Od jakého věku děti hlídáme?

Naší chůvě můžete svěřit děti od nejútlejšího věku – cca 3 měsíců, v dobré víře, že každá máma (nebo táta) nejlíp ví, kdy dítě zvládne být chvilku samo s chůvou. Samozřejmě u nejmenších dětí o to více počítáme s tím, že jste nedaleko. Herna je nejlépe uzpůsobena dětem od 0 do 4 let, je malá, teplá, útulná. Hračky a další pomůcky, jako třeba rytmické hudební nástroje, pravidelně obměňujeme. Po vzoru Montessori totiž nechceme přehltit děti předměty, ale hledáme v nich soustředěnost, pozornost, rozvoj. Nejsme “odkládárna” 🙂

Jaká je kapacita coworkingu a herny?

V coworkingu jsou momentálně 4 pracovní místa. 4 pracovní místa = 4 děti v herně -> velmi osobní přístup chůvy k dětem 🙂 Prozatím není třeba se bát, že by na Vás nezbylo místo v coworkingu. Pokud si ho přesto chcete pojisit, napiště nám.

Je kde parkovat kočárek?

Ano, uvnitř v domě je vyhrazené místo na kočárky. Prostor chodby je navíc monitorován kamerovým systémem.

Je možné nechat dítě s chůvou a odejít pryč z centra?

Není, je nám líto.

Co dál bych měl/a vědět?

Do prostor Kůzlete je přes zimu v době coworkingu vstup pouze bez bot. Na místě je k zapůjčení několik párů pantoflí pro rodiče, pokud však máte své oblíbené papuče, neváhejte si je donést. Buďte u nás jako doma!

Představte si, co všechno se dá udělat, když budete mít několik desítek minut pro sebe!

Provozní doba coworkingu & hlídárny

Náš coworkingový prostor je k dispozici bez nutnosti rezervace. Jednoduše přijďte v coworkingových hodinách!

Od 1.6.2020 jsou coworkingové hodiny v důsledku pandemie COVID-19 omezeny na jeden den v týdnu:

Po –

Út –

St –

Čt – 9:00 – 12:00, 15:00 – 18:00

Pá –

Rezervační systém bude spuštěn až v momentě, kdy ho bude potřeba. Zatím kapacitně stačíme! Pokud si chcete být stoprocentně jisti volným pracovním místem (nebo pokud si oblíbíte jedno pracovní místo natolik, že nebudete chtít jiné), kontaktujte nás telefonicky nebo na e-mail kuzle@lobzy.cz .

Jsme tu pro vás 3 dny v týdnu již od září 2019

Sledujte nás na Facebooku!

Máte dotazy?

Napište nám!

Šotek – a nebo nějaké neposedné kůzle – nám rozbil náš webový formulář na posílání mailů. Prosíme, napište nám na kuzle@lobzy.cz.