Přehled kurzů

Kurzy pro děti již od 2 měsíců do 3 let věku + doprovod. Všechny kurzy jsou vedené lektorkami s certifikací BabySigns a GoKids English, rovněž zaškolených do Montessori pedagogiky.

Znakování je přirozenou řečí miminek

Děti mají touhu s námi komunikovat dlouho před tím, než se naučí mluvit. Často dokážeme poznat, co potřebují, ale naše šance vědět, co dítě právě zaujalo, když nadšeně ukazuje prstíkem z okna, je mizivá. Radost, blízkost a láska jsou umocněny každým okamžikem, kdy dítě pozná, že mu rodič rozumí.

Program Baby Signs je ve své podstatě znaková řeč, která vám umožní krásně komunikovat s miminky již od jejich prvních narozenin. Tento program využívají milióny rodičů a dětí po celém světě – je to jediný program založený na dlouhodobém výzkumu a vytvořený světově známými autorkami bestsellerů a odbornicemi na vývoj dítěte, Lindou Acredolo, PhD. a Susan Goodwyn, PhD. Kurz je vhodný pro děti od 9 měsíců do 2 let.

Koupit kurz PO 10:30 ZDE

Koupit kurz ST 16:30 ZDE

Středeční kurz startuje o týden déle, tedy 16.9.2020! Poslední volná místa 😉

Seminář o znakování BabySigns

Zajímá Vás, jestli znakování nezpomalí vývoj řeči? Jaké používáme znaky? Kdy a jak začít? Jak učit znaky? Nejen na tyto otázky odpovíme na dvouhodinovém semináři o znakování BabySigns. Aktuální termíny s odkazem na vstupenky vždy najdete v sekci Akce & Pronájem.

Hry a rodičovské vzdělávání během tematicky zaměřených lekcí

Pokládáte si otázky ohledně toho, jakým vývojem právě Vaše dítě prochází? Jak nejlépe podpořit vývoj řeči? Jakým způsobem zpříjemnit čas strávený na bříšku? Přijďte načerpat vědomosti i inspiraci na aktivity, které s vaším dítětem můžete dělat a které ho přirozeně podpoří ve zdravém vývoji. Kurz je vytvořen vývojovými psycholožkami Lindou Acredolo, PhD. a Susan Goodwyn, PhD.

Kurz Rozvíjím se pro miminka (2 – 6 měsíců) je sestaven z 6 tematicky zaměřených lekcí.

Koupit kurz, ST 10:30 od 9.9.2020 ZDE

Koupit kurz, ST 10:30 od 4.11.2020 ZDE

Nechte své děti doslova absorbovat angličtinu

Kurzy Angličtina s BabySigns pro miminka (pro děti 9-18 měsíců) a Angličtina s BabySigns pro batolata (pro děti 18-36 měsíců) z programu GoKids English jsou založeny na metodě, která učí děti angličtině jako by to byla jejich mateřština: lekce jsou plné her, zpívání a hraní podporujících psychomotorický vývoj, které probíhají pouze v angličtině a tím dochází k přirozenému vstřebávání jazyka. Domů si odnesete zpěvníček a hudbu ke kurzům. Není nutné, aby rodič angličtině rozuměl 🙂 Kurz je roční, lekce jsou pravidelně jednou za týden, platí se po pololetích.

Logo Gokids

Znakování BabySigns, které se děti s rodiči v kurzech naučí, nejen že dětem a rodičům poskytne nástroj pro komunikaci do té doby, než se dítě naučí mluvit, ale zároveň i poslouží jako důkaz, že děti angličtině opravdu rozumějí.

Koupit kurz pro MIMINKA, ST od 8:30 ZDE

Koupit kurz pro BATOLATA, PO od 9:30 ZDE

Kurz pro batolata ve středu od 9:30 se od září 2020 neotevře.

Info ke kurzům - praktické

Co je dobré vědět

Jak se zapsat do kurzu či na seminář?

K zakoupení kurzu použijte oranžové tlačítko “Zápis do kurzu” s časem, kdy byste na kurz chtěli chodit. Budete přesměrování na portál GoOut, kde si koupíte VSTUPENKU, se kterou se stačí prokázat na první hodině (elektronická forma vítána).

V případě potřeby individuální objednávky, platby převodem či v hotovosti či platební kartou přímo v Kůzleti, nás, prosím, kontaktujte.

Kůzle na portále GoOut

Lze do kurzu “naskočit”?

Ano! Až do naplnění kapacity kurzu (tj. 6 nebo 8 dětí) lze zakoupit kurz přes portá GoOut, kam vás přesměrují tlačítka “Zapsat se” na našich webových stránkách. Po uplynutí lekce je celková cena vždy poměrově ponížena, přičemž cenové zvýhodnění při zakoupení celého kurzu je zachováno. Vždy proto platíte pouze za lekce, které teprve proběhnou.

Lze přijít na jednotlivé lekce?

Ano! Vstup na jednotlivé lekce lze hradit pouze na místě. Cena je uvedena v nabídce kurzů v příslušné sekci našich webových stránek. Vemte, prosím, nicméně na vědomí, že opakovaný vstup na jednotlivou lekci se už neobejde bez povinných materiálů, které lze zakoupit přímo na místě u lektorky (platba hotově nebo kartou).

Kde kurzy probíhají?

Všechny kurzy probíhají v prostorách Mateřského centra Kůzle, Revoluční 51, Plzeň. Pokud se dopravujete MHD, nejbližší zastávka je “U Astry” (29, 30) nebo Lobzy (15).

Alespoň 10 minut před začátkem lekce budou vždy otevřeny vstupní dveře, kočárek můžete zaparkovat do chodby. Se začátkem lekce se dveře zavírají. Pokud máte zpoždění, stačí zazvonit na zvonek KUZLE, přesto vás prosíme o dochvilnost.

Co všechno je v Kůzleti k dispozici?

Centrum je vybaveno přebalovacím pultem a vším dětským příslušenstvím k WC (pokud ne, rádi doplníme 🙂 ). Dále je k dispozici coworkingová místnost, kterou je možné využít jako “čekací místnost” pro rodiče dětí v kurzech Angličtina s prvky Montessori, nebo se tam lze odebrat, pokud je děťátko v průběhu kurzu k neutěšení, případně na kojení apod. K dispozici je také kávovar a další nápoje.

Znakování

Komunikujte s dítětem ještě před tím, než se naučí mluvit!

Přijďte načerpat vědomosti i inspiraci na aktivity, které s vaším batoletem můžete dělat a které ho přirozeně podpoří ve zdravém rozvoji. 
Kurzy jsou vytvořeny vývojovými psycholožkami a autorkami bestsellerů pro rodiče Lindou Acredolo, PhD. a Susan Goodwyn, PhD.

Znakujeme se zpěvem a hrou

Během 12 tematicky zaměřených lekcí se naučíte s vaším dítětem komunikovat pomocí znaků ještě předtím, než se naučí mluvit, při hře a veselých písničkách. Střídají se aktivity rozvíjející pohyb, smyslové vnímání, řeč i sociální dovednosti. Metodika vytvořená vývojovými psycholožkami na míru dětem v tomto věku zajistí, že děti kurzy baví, udrží si při nich pozornost a rozvíjí si celkové psychomotorické dovednosti. V každé lekci se navíc rodiče dozví něco navíc o psychomotorickém a jazykovém vývoji dětí. Kurz je vždy veden certifikovanou lektorkou BabySigns.

Počet lekcí:12
Termín:7.9. – 30.11.2020 (kromě 28.9.): Po 10:30
9.9. – 2.12.2020 (kromě 28. 10): St 16:30 – začátek posunut na 16.9.!
další běh od ledna 2021
Délka lekce:45 minut
Maximální kapacita:6 dětí s rodičem
Vhodné pro děti:od 9 do 18 měsíců
Zvýhodněná cena za celý kurz:2160 Kč se základní sadou materiálů v hodnotě 600 Kč: zpěvníček, hudba ke stažení
2600 Kč s rozšířenou sadou materiálů v hodnotě 1040 Kč: zpěvníček, hudba ke stažení, leporela Moje první znaky a Moje další znaky, DVD Moje první znaky, laminovaný přehled znaků
Cena jednotlivé lekce:150 Kč. Hradí se na místě. Při druhém vstupu je již nutné mít základní materiály.

Pokud už jste někdy přemýšleli o tom, co vám chce vaše nemluvně říci nebo proč pláče, je tento kurz přesně pro vás. Znakování je přirozenou řečí miminek, je to snadný a přirozený způsob, jak se dorozumět s vaším dítětem ještě předtím, než se naučí mluvit. Kromě toho rozvíjí zvídavost, intelekt i emoce.
Kurz obsahuje celkem 12 tematických lekcí:

u jídla – před spaním – koupání – oblékání – zvířátka – v parku – pocity – venku – na farmě – bezpečnost – v zoo – narozeniny.

Navazuje na kurz Rozvíjím se pro miminka, který ale není podmínkou.

Zápis zde! Po 10:30

Zápis zde! St 16:30

Středeční kurz startuje o týden déle, tedy 16.9.2020! Poslední volná místa 😉

Zajímá Vás, jestli je znakování pro vás? Jestli nezpomalí vývoj řeči? Kdy a jak začít? Jaké znaky používáme a jak je učit? Nejen na tyto otázky odpovíme na dvouhodinovém semináři o znakování BabySigns. Aktuální termíny s odkazem na vstupenky vždy najdete v sekci Akce & Pronájem.

Rozvíjím se

Psychomotorický rozvoj dětí od věku dvou měsíců

Pokládáte si otázky ohledně toho, jak své dítě naučit barvy, jak ho vést ke spolupráci nebo třeba jak mu vštípit základy etikety při jídle? Chtěli byste se dozvědět více o dětském psychomotorickém vývoji nebo vývoji intelektu? Přijďte načerpat vědomosti i inspiraci na aktivity, které s vaším dítětem můžete dělat a které ho přirozeně podpoří ve zdravém vývoji. 

Kurzy jsou vytvořeny vývojovými psycholožkami a autorkami bestsellerů pro rodiče Lindou Acredolo, PhD. a Susan Goodwyn, PhD.

V nabídce najdete hned dva kurzy o 6 lekcích: Rozvíjím se pro miminka (2 – 6 měsíců) a Rozvíjím se pro batolata (2 – 3 roky). Mezi těmito kurzy je vhodný kurz Znakujeme se zpěvem a hrou.

Rozvíjím se pro miminka

Přijďte načerpat vědomosti i inspiraci na aktivity, které s vaším miminkem můžete dělat a které přirozeně podpoří jeho rozvoj. Kurz se skládá z šesti tematicky zaměřených lekcí a je sestaven vývojovými psycholožkami na míru dětem ve věku 2 – 6 měsíců a je veden certifikovanou lektorkou BabySigns.

Počet lekcí:6
Termín:St 10:30. Od 9.9. do 14.10.2020
St 10:30. Od 4.11. do 9.12.2020
Délka lekce:45 minut
Maximální kapacita:4 děti s rodičem
Vhodné pro děti:2 – 6 měsíců
Zvýhodněná cena za celý kurz:740 Kč
Cena jednotlivé lekce:150 Kč. Hradí se na místě.

Kurzy jsou vytvořeny vývojovými psycholožkami a autorkami bestsellerů pro rodiče Lindou Acredolo, PhD. a Susan Goodwyn, PhD.

Kurz se skládá z 6 tematicky zaměřených lekcí:
1. Jak miminka poznávají svět – intelekt
2. Jak miminka začínají komunikovat
3. Podívej se a pozoruj – zrakové vnímání
4. Zábava na bříšku 1 – chytré hraní
5. Zábava na bříšku 2 – chytré hraní
6. Zábava na bříšku 3 – chytré hraní

Zápis zde! Kurz od 9.9.2020

Zápis zde! Kurz od 14.11.2020

Rozvíjím se pro batolata

Přijďte načerpat vědomosti i inspiraci na aktivity, které s vaším batoletem můžete dělat a které přirozeně podpoří jeho rozvoj. Kurz se skládá z šesti tematicky zaměřených lekcí, je sestaven vývojovými psycholožkami na míru dětem ve věku 2 – 3 roky a je veden certifikovanou lektorkou BabySigns.

Počet lekcí:6
Termín:Momentálně není vypsán
Délka lekce:45 minut
Maximální kapacita:6 dětí
Vhodné pro děti:2 – 3 roky
Zvýhodněná cena za celý kurz:740 Kč
Cena jednotlivé lekce:150 Kč. Hradí se na místě.

Kurzy jsou vytvořeny vývojovými psycholožkami a autorkami bestsellerů pro rodiče Lindou Acredolo, PhD. a Susan Goodwyn, PhD. Navazuje na kurzy Rozvíjím se pro miminka a Znakujeme se zpěvem a hrou, které ale nejsou podmínkou.

Kurz se skládá z 6 tematicky zaměřených lekcí:
1. Dobrodružství venku – poznávám své dovednosti
2. Podmořská dobrodružství – učím se sebekontrole
3. Náš duhový svět – učím se barvy
4. Pozor, jedu! – učím se spolupracovat
5. Raz, dva, tři – učím se tvary
6. Mňam – etiketa pro batolata

V případě zájmu o kurz nás, prosím, kontaktujte.

Angličtina

Učení cizího jazyka v ten správný čas

Momentálně nabízíme kurzy angličtiny pro děti od 9 měsíců do 3 let věku:

Pro ty nejmenší od 9 do 18 měsíců je tu kurz Angličtina pro miminka s BabySigns, kde se plně využívá znakování BabySigns. Kromě všech dalších výhod, které znakování přináší, je zde lákavé, že i nemluvící děti tak mohou ukázat, že angličtině skutečně rozumí.

Pro batolátka, tedy děti od 1,5 roku do 3 let, je určen kurz Angličtina pro batolátka s BabySigns. Tento kurz se podobá kurzu Angličtina pro miminka s BabySigns tématy jednotlivých lekcí. Hry, aktivity a cíle hodin jsou ale odlišné. Zatímco miminka se s jazykem budou seznamovat a učit se mu rozumět, u batolátek můžeme již čekat, že začnou aktivně používat anglická slova.

Angličtina pro miminka s BabySigns

Cílem kurzu je představit dětem nový jazyk tak, jak jim je to nejpřirozenější. Děti se naučí rozumět jednoduchým výrazům, slovním spojením a pokynům a osvojí si koncept, že komunikace může probíhat i v jiné řeči.

Lekce jsou plné her, zpívání a cvičení podporujících psychomotorický vývoj, která probíhají pouze angličtině a tím dochází k přirozenému vstřebávání jazyka. V kurzu se také využívá znakování BabySigns, které nejen že dětem a rodičům poskytne nástroj pro komunikaci do té doby, než se dítě naučí mluvit, ale zároveň i poslouží jako důkaz, že děti angličtině skutečně rozumějí.

Kurz je roční. Obsahuje 33 lekcí na témata z běžného života miminka. Součástí kurzu jsou i audiovizuální materiály k učení angličtiny doma. Kurz je veden certifikovanou lektorkou GoKids English.

Termín:středa od 8:30 od 9.9.2020 do 20.1.2021, kromě 28.10., 16.12., 23.12. a 30.12.
Délka kurzu:16 lekcí o 45 minutách, 1x týdně
LektorkaMgr. Dagmar Dolejšová
Maximální kapacita:6 dětí s rodičem
Vhodné pro děti:9 – 18 měsíců
Zvýhodněná cena za celý kurz:2560 Kč + povinné materiály k domácímu použití v hodnotě 450 Kč (barevný zpěvníček se slovníčkem v rozsahu 80 stran pro rodiče a veškerá hudba ke stažení)
Cena jednotlivé lekce:180 Kč. Hradí se na místě. Při druhém vstupu jsou již materiály nezbytné.

Nechte své dítě doslova absorbovat cizí jazyk, podobně jako ten mateřský, formou zábavných aktivit podporujících psychomotorický vývoj. Metodika těchto kurzů z programu GoKids English pocházíod doktorek vývojové psychologie Lindy Acredolo a Susan Goodwyn – rovněž zakladatelek zakování BabySigns.

Angličtina pro batolata s BabySigns

Kurz je vhodným pokračováním kurzu Angličtina pro miminka s BabySigns. Oba kurzy probírají stejných 12 témat, materiály k oboum kurzům jsou totožné. Rozdílné jsou především hry, aktivity a také cíl hodin, tzn. co se děti mají naučit. Miminka se s jazykem spíše seznamují poslechem a učí se první výrazy vyjádřit znaky, zatímco batolátka procvičují porozumění výrazům, učí se slova vyslovovat a také tvořit jednoduchá slovní spojení. Batolátka pak budou v těchto kurzech s hrdostí říkat to, co v kurzech pro miminka teprve znakovaly.

Kurz je roční a obsahuje 33 lekcí na témata z běžného života miminka, rozdělen po pololetích na kurz Angličtina pro batolata s BabySigns 1 a Angličtina pro batolata s BabySigns 2. Součástí kurzu jsou i audiovizuální materiály k učení angličtiny doma. Kurz je veden certifikovanou lektorkou GoKids English.

Termíny:Angličtina pro batolata s BabySigns 1:
pondělí od 9:30 od 7.9.2020 do 18.1.2021 (kromě 28.9., 14.12., 21.12., 28.12.) – ZAČÁTEK KURZU O TÝDEN ODLOŽEN!!!

POZOR ZMĚNA: středeční kurz od 9:30 se otevře až v druhém pololetí, čili v únoru 2021
Délka kurzu:16 lekcí o 45 minutách, 1x týdně
Lektorka:Mgr. Dagmar Dolejšová
Maximální kapacita:6 dětí s rodičem
Vhodné pro děti:18 – 36 měsíců
Zvýhodněná cena za celý kurz:2560 Kč + povinné materiály k domácímu použití v hodnotě 450 Kč (barevný zpěvníček se slovníčkem v rozsahu 80 stran pro rodiče a veškerá hudba ke stažení, stejné jako v kurzu Angličtina pro miminka s BabySigns)
Cena jednotlivé lekce:180 Kč. Hradí se na místě. Při druhém vstupu jsou již materiály nezbytné.

Nechte své dítě doslova absorbovat cizí jazyk, podobně jako ten mateřský, formou zábavných aktivit podporujících psychomotorický vývoj. Metodika těchto kurzů z programu GoKids English pocházíod doktorek vývojové psychologie Lindy Acredolo a Susan Goodwyn – rovněž zakladatelek zakování BabySigns.

Zápis zde! St 9:30

Zápis zde! Po 9:30

Angličtina pro děti 3-6 let s prvky Montessori 1

TENTO KURZ MOMENTÁLNĚ NENABÍZÍME!

Nechte své dítě doslova absorbovat cizí jazyk podobně jako ten mateřský. V našich kurzech nečekejte žádné přímé vyučování jazyka. Kurzy GoKids English jsou sestaveny tak, aby v centru pozornosti dětí nebyl jazyk, ale aktivity, při kterých se mluví, zpívá a poznává výhradně v angličtině.

Roční kurz angličtiny pro děti obsahuje 34 lekcí, při kterých postupně probereme 20 témat z běžného života dětí. Program GoKids English je inspirován principy Montessori pedagogiky. Děti se učí s využitím všech smyslů při zábavných a poznávacích aktivitách, které obohatí jejich celkový rozvoj.

Kurzy probíhají bez účasti rodičů, kterým bude zdarma poskytnuta coworkingová místnost.

Počet lekcí:34
Termín:září 2021
Délka lekce:60 minut
Maximální kapacita:8 dětí
Vhodné pro děti:3 – 6 let
Zvýhodněná cena za celý kurz:6380 Kč. V ceně jsou zahrnuty materiály k domácímu použití, které jsou nedílnou součástí kurzu, a to dva pracovní sešity, zpěvníček a CD. Kurzovné lze hradit po pololetích:
3490 Kč (17 lekcí s materiály) a 2890 Kč (17 lekcí).
Cena jednotlivé lekce:180 Kč. Hradí se na místě. Při druhém vstupu jsou již materiály nezbytné.

Ke kurzu jsou originální pracovní sešity, zpěvníček a CD.

Navazuje na kurz Angličtina pro miminka a batolátka s BabySigns, který ale není podmínkou. Na tento kurz navazují kurzy Angličtina pro děti 3-6 let s prvky Montessori 2 a Angličtina pro děti 3-6 let s prvky Montessori 3.

Angličtina pro děti 3-6 let s prvky Montessori 2

Kurz navazuje na Angličtina pro děti 3-6 let s prvky Montessori 1, který je podmínkou.

Počet lekcí:40
Termín:září 2021 – červen 2022
Délka lekce:60 minut
Maximální kapacita:8 dětí
Vhodné pro děti:3 – 6 let
Zvýhodněná cena za celý kurz:bude upřesněna
Cena jednotlivé lekce:bude upřesněna

Angličtina pro děti 3-6 let s prvky Montessori 3

Kurz navazuje na Angličtina pro děti 3-6 let s prvky Montessori 2, který je podmínkou.

Počet lekcí:40
Termín:září 2022 – červen 2023
Délka lekce:60 minut
Maximální kapacita:8 dětí
Vhodné pro děti:3 – 6 let
Zvýhodněná cena za celý kurz:bude upřesněna
Cena jednotlivé lekce:bude upřesněna