Semináře, přednášky a další akce

Prostor mateřského centra Kůzle jsme od začátku chápali jako prostor pro setkávání. Nabídku pravidelných kurzů a coworkingu tak doplňují semináře, jež jsou vhodným doplněním samotných kurzů.

Nabízíme ale i další přednášky, určené buď rodičům (tedy přednášky o ryze rodičovských tématech) a nebo rodičům i s dětmi – u takových přednášek vždy počítáme, že někdo může například trošku rušit. Přesně to je u nás povoleno! 🙂

Seminář znakování v Út 5.11.2019 v 16:30

Dvouhodinový seminář vedený certifikovanou lektorkou BabySigns Dagmar Dolejšovou, při kterém se rodiče dozví vše potřebné k tomu, aby mohli začít znakovat ještě týž den. Dozví se, jak poznají, kdy je pro jejich dítě nejvhodnější čas začít, jak znakovou řeč učit a jak probíhá vývoj komunikace, aby byli schopni rozpoznat známky pokroku. Naučí se 16 znaků do začátku a dozví se, jak znakování v praxi vypadá. V ceně je pracovní sešit a přehled znaků. Za cenu jednoho vstupného se mohou zúčastnit oba rodiče. V neposlední řadě může seminář pomoci se rozhodnout, zda se zapsat do kurzu Znakujeme se zpěvem a hrou.

Vstupenky

Vstupenky jsou k dispozici prostřednictvím portálu GoOut, případně na místě, a to až do vyčerpání kapacity. Na místě je možné platit hotově či platební kartou. Těšíme se na Vás!

Otevíráme 16. září 2019 v 16:00!

Těšit se můžete na představení pro děti z dílny divadla Rolnička nebo na ukázku lekce znakování. V neposlední řadě si také můžete vyzkoušet, jaké pohodlí pro Vás může představovat coworking s hlídárnou, které tu pro Vás budou k dispozici několikrát do týdne.

VSTUP ZDARMA, slavíme…! Těšíme se na vás. Vaše Kůzle

Sledujte nás na Facebooku!

Pronájem prostor

V případě, že hledáte prostor pro Vaši akci v Plzni – Lobzích, neváhejte se nám ozvat. Cenu stanovujeme vždy individuálně.

K dispozici je prostor coworkingu, vhodný pro školení, přednášky, diskuze, vybavený konfigurovatelným sezením pro menší skupiny osob, dataprojektorem, kávovarem, nádobím, ozvučením.

Prostor dětské herny je možno využít pro dětské oslavy a setkání.

Kontaktujte nás & zjistěte cenu!