Semináře, přednášky a další akce

Prostor mateřského centra Kůzle jsme od začátku chápali jako prostor pro setkávání, vzdělávání a zábavy. To vše nejlépe najednou 🙂 Nabídku pravidelných kurzů a coworkingu proto doplňují setkávání různého druhu a zaměření (podpůrná kojící skupina a další), semináře (“Noisy Seminars”), koncerty (“Noisy Gigs”) a přednášky (“Noisy Talks”).

Děti jsou vítány na VŠECH akcích v Kůzleti! Samozřejmě počítáme s tím, že někdo může například trošku rušit. Přesně to je u nás povoleno! 🙂

Vstupenky jsou k dispozici prostřednictvím portálu GoOut, případně na místě, a to až do vyčerpání kapacity. Na místě je možné platit hotově či platební kartou. Těšíme se na Vás!

nadcházející

Podpůrná kojící skupina každý lichý pátek od 9:30 do 11:30

Koná se: 11.9., 25.9. – ZRUŠENO, 9.10., 20.11. – ON-LINE, 4.12.2020

Potřebujete radu ohledně kojení? Ujistit se, že je vše v pořádku?
Přijďte na podpůrnou skupinu kojení Lenky Tumové, certifikované laktační poradkyně Mamila. Zvané jsou kojící maminky s dětmi, těhotné a všichni, kteří se o kojení zajímají.

Vstupné je dobrovolné. Jelikož je počet míst omezen, rezervujte si, prosím, místo na e-mailu marikova.lenka@gmail.com. Skupinka se bude konat pravidelně jednou jednou za dva týdny vždy v pátek od 9:30 do 11:30 v Mateřském centru Kůzle. Pokud nestihnete začátek, nebojte se zazvonit. Starší sourozenci jsou samozřejmě vítáni.

Co je cílem?
Cílem těchto skupin je poskytnout kojícím ženám informace o kojení a podpořit je v jejich mateřských kompetencích. Dále během skupin probíhá vzájemné sdílení a výměna zkušeností mezi ženami. Podpora poradkyně a vzájemná podpora žen pomáhá maminkám úspěšněji a dlouhodoběji kojit.

akce na facebooku

Noisy Talk vol. 4 / Zuzana Měřínská a Kafe Smetanka

Út 22.9.2020 od 10:00 – ODLOŽENO!!!

— POZOR! Vzhledem k současnému vývoji epidemiologické situace jsme se rozhodli jednat zodpovědně a událost přeložit na dny, kdy nebudou tak rapidně stoupat počty nakažených covidem-19. O novém datu budeme informovat zde nebo na našem facebooku. —

Noisy Talk jsou přednášky o aktuálních tématech pro zvídavé rodiče, neposedné děti a odvážné řečníky. Kupa hraček nebude chybět!

Čtvrtá Noisy Talk bude vonět kávou.
Zuzana spolu s Pavlem otevřeli na jaře 2018 take-away kavárnu Smetanka v centru města. Kafe Smetanka byla známá pro skvělou kávu a ty nejlepší palačinky. Na rohu náměstí ji už ale nenajdeme. Přesunula se na novou adresu.
Kam, proč a jaké jsou další plány? A jaké je vlastně podnikání v oblasti kavárenství, s čím se Zuzka s Pavlem potýkali a co je na téhle práci bavilo? O tom všem a samozřejmě taky o kávě samotné bude mluvit právě Zuzka.

Přijďte s dětmi, pokud by je přednáška nezaujala, mohou se přesunout do herny. Přednáška bude trvat cca 45 minut.
Vstupné 40 Kč.
Plzeňské Noisy Talks jsou odnoží pražských NOISY TALKS, které nepravidelně probíhají v Centru současného umění DOX.

Cyklus “noisy” pořadů je realizován za finanční podpory statutárního města Plzně a městského obvodu Plzeň 4.

První pomoc dětem od 0 do 3 let, pondělí 30.11. od 16:00 – ODLOŽENO!!!

Buďte připraveni na to, až bude Vašemu děťátku ouvej!
Přijďte na dvouhodinový seminář první pomoci dětem ve věku 0-3 roky vedený profesionálním školitelem.

Pro koho to je?
– pro rodiče miminek a batolat
– pro nadcházející rodiče
– pro kohokoli, kdo o děti pečuje 🙂
Je Vám úzko při pomyšlení na to, že vlastně úplně nevíte, co dělat, když by se Vaše miminko či batole začalo dusit, silně mu tekla krev, nebo by přišla silná alergická reakce? Jsou chvíle, kdy jednoduše není čas hledat návody na internetu. Přijďte si nacvičit pohotovou reakci na seminář.

Kurz je veden profesionálním školitelem první pomoci ze spolku Life Saving Support.
Součástí kurzu jsou praktické ukázky pro rodiče, kteří si budou moci natrénovat, jak konkrétně miminku nebo batoleti poskytnout první pomoc při nejčastějších rizikových stavech, jako je:
– dušení, vdechnutí jídla,
– zlomeniny, krvácení, odřeniny,
– alergie,
– resuscitace novorozence, resuscitace dítěte od 1 roku
– teplota a febrilní křeče

Cena: 200 Kč
Vstupenky zde: https://goout.net/…/prvni-pomoc-detem-od-0-do-3-let/lgvh/

O vstupné v žádném případě nepřijdete! Pokud by akci nebylo možné uskutečnit 30.11., najdeme náhradní termín, o kterém vám dáme vědět e-mailem. Pokud preferujete SMSku, napište nám to do zprávy 😉
Akce se pořádá za finanční podpory MO Plzeň4. Děkujeme.

akce na facebooku

uplynulé

Online setkání pro rodiče vol.2: Rozvoj emoční inteligence u dětí do 3 let, pátek 27.11. od 11:00

Je emoční inteligence (EQ) důležitější než IQ? Možná že ne. Veledůležitá ale je, na tom se dnes již shodneme. A to jak pro úspěch pracovní, tak i osobní. Jak podpořit její rozvoj již od kolébky?

Připojte se 🚀 zdarma 🚀 60 minut

Co čekat? Na začátku uvedeme EQ na pravou míru: co to EQ vlastně je a proč je tak důležité? A pak už zcela prakticky:
–> jak EQ rozvíjet již od kolébky a čemu se ve výchově vyhnout?
–> jak vysvětlit, proč jsou věty typu “velcí kluci nepláčou” špatně?
–> podíváme se i na věty typu “ty jsi ale šikulka” nebo “to je ale moc hezký obrázek”
–> jaký má moje dítě temperament a co to pro mě znamená?
–> a vše, co Vás bude zajímat 🙂
Setkání se ponese v duchu řízené diskuze. Samozřejmě pokud Vás trápí něco konkrétního, ptejte se. Zkusíme spolu najít řešení. Nebo se alespoň podělíme o zkušenosti a přidáme pár nápadů 🙂
Počet míst omezen.

Přihlašte se na e-mail kuzle@lobzy.cz. Den předem Vám pošleme odkaz na událost.
VSTUP ZDARMA.

Těší se na vás ❤︎
Dáša Dolejšová
lektorka kurzů Rozvíjím se

Tento projekt je realizován za finanční podpory statutárního města Plzně. Děkujeme.

akce na facebooku

Online setkání pro rodiče vol.1: pracovat na mateřské, úterý 24.11. od 13:00

Snažíte se zkombinovat práci a péči o své dítko a nedaří se vám? Chcete vědět, jak to ostatní dělají? Nebo naopak máte nějaké zajímavé tipy/triky, o které byste se ráda podělila s ostatními maminkami?
Připojte se 🚀

-> získáte inspiraci od ostatních maminek či tatínků na mateřské, jak se jim daří starat se o miminko a zároveň trochu pracovat
-> získáte rady, tipy a zkušenosti od Gábiny Černé, která toto setkání povede
-> strávíte 45 minut ve společnosti podobně naladěných maminek a třeba uvidíte, že v tom nejste sama 🙂

Počet míst omezen. Přihlašte se na e-mail cernagabriela1989@gmail.com. Den předem Vám pošleme odkaz na událost.
VSTUP ZDARMA.

Těšíme se na vás! ❤︎
Tento projekt je realizován za finanční podpory statutárního města Plzně. Děkujeme.

akce na facebooku

Seminář Hurá na nočník v Út 6.10.2020 v 16:30

Na semináři trvajícím 90 minut si “odplenkování” ukážeme jako cestu vlakem, od položení kolejí, pomalý rozjezd, až po fázi plnou parou vpřed a příjezd do stanice “Chodím na nočník”.

Dozvíte se, kdy je na nočník batole připravené a kdy a jak dosáhnout úspěchu. Jak řešit nehody a jak se dozvědět, že děťátko potřebuje na nočník, když neumí mluvit? Metoda nabízí jednoduché a účinné tipy, jak začít s učením a zajistit, aby si dítě udrželo zájem a motivaci během celého procesu. Koncept Hurá na nočník je určen primárně pro děti od 1 roku s cílem úplného odstranění plenek nejpozději do 2 let, ale metoda je efektivní i pro starší děti. Seminář je vedený certifikovanou lektorkou BabySigns Dagmar Dolejšovou.

V ceně 320,- Kč je 90-minutový seminář a kniha ze sady materiálů s ucelenými informacemi. V ceně 549,- je navíc DVD Šikulky bez plenky – cesta vláčkem. V ceně 629,- je navíc i vlaková píšťalka.

Seminář znakování pro batolata BabySigns

Úterý 29.9.2020 v 16:30

Dvouhodinový seminář z cyklu “Noisy Seminars”, kde děti neruší, vedený certifikovanou lektorkou BabySigns Dagmar Dolejšovou, při kterém se dozvíte vše potřebné k tomu, abyste mohli začít znakovat ještě týž den. Dozvíte se, kde se vzala znaková řeč pro miminka a jak to v praxi vypadá, jak znakovou řeč učit, jaké jsou benefity znakování a mnoho dalšího. Také se naučíte 16 znaků do začátku. V neposlední řadě může seminář pomoci se rozhodnout, zda se zapsat do kurzu Znakujeme se zpěvem a hrou.

V ceně je pracovní sešit, který Vás provede začátky znakování, a přehled 72 znaků, který si můžete dát třeba doma na ledničku 🙂 Za cenu jednoho vstupného se mohou zúčastnit oba rodiče. Pro děti bude na místě připraven malý dětský koutek.

Seminář znakování pro batolata BabySigns

St 2.9.2020 v 16:30

Dvouhodinový seminář z cyklu “Noisy Seminars”, kde děti neruší, vedený certifikovanou lektorkou BabySigns Dagmar Dolejšovou, při kterém se dozvíte vše potřebné k tomu, abyste mohli začít znakovat ještě týž den. Dozvíte se, kde se vzala znaková řeč pro miminka a jak to v praxi vypadá, jak znakovou řeč učit, jaké jsou benefity znakování a mnoho dalšího. Také se naučíte 16 znaků do začátku. V neposlední řadě může seminář pomoci se rozhodnout, zda se zapsat do kurzu Znakujeme se zpěvem a hrou.

V ceně je pracovní sešit, který Vás provede začátky znakování, a přehled 72 znaků, který si můžete dát třeba doma na ledničku 🙂 Za cenu jednoho vstupného se mohou zúčastnit oba rodiče. Pro děti bude na místě připraven malý dětský koutek.

Vstupenky

Noisy Gig vol. 4 / Alžběta Baldová (sólový klarinet)

Út 18.8.2020 od 10:00

Klasická hudba děti rozvíjí, zvyšuje jejich inteligenci a zlepšuje koncentraci – na tom se odborníci shodnou. Vstup nejmenších dětí do koncertních sálů přesto zůstává „nevhodný“, protože klasická hudba musí zůstat vážná a děti přece ruší poslech. V Mateřském centru Kůzle děti poslech neruší, a pokud jsou někdy přece jen trochu hlučnější – pak je to i tak v pořádku, účastníci i interpreti s tím totiž počítají.

Rodiče s dětmi budou vítáni na koncertu sólového klarinetu (netradičně bez klavírního či orchestrálního doprovodu) v podání Alžběty Baldové, mladé talentované hudebnice, absolventky brněnské JAMU, která v září vyráží dále rozvíjet svůj talent na magisterské studium na Kungliga Musikhögskolan ve Stockholmu. Krom toho má za sebou roční studium na Sibelius Academy v Helsinkách a na kontě má také mnoho ocenění, včetně 1. ceny na soutěži konzervatoří ČR Pardubické dechy nebo 3. cenu na mezinárodní soutěži Primer Concurso de Clarinete FCIMV Vitoria 2015 ve Španělsku.

Těšit se můžete na přibližně třičtvrtěhodinový program, kdy zazní skladby od J.S. Bacha, I. Stravinského, W.A. Mozarta nebo J. Masseneta.

Cyklus “noisy” pořadů je realizován za finanční podpory statutárního města Plzně a městského obvodu Plzeň 4.

Seminář Hurá na nočník v Út 28.7.2020 v 16:30

Na semináři trvajícím 90 minut si “odplenkování” ukážeme jako cestu vlakem, od položení kolejí, pomalý rozjezd, až po fázi plnou parou vpřed a příjezd do stanice “Chodím na nočník”.

Dozvíte se, kdy je na nočník batole připravené a kdy a jak dosáhnout úspěchu. Jak řešit nehody a jak se dozvědět, že děťátko potřebuje na nočník, když neumí mluvit? Metoda nabízí jednoduché a účinné tipy, jak začít s učením a zajistit, aby si dítě udrželo zájem a motivaci během celého procesu. Koncept Hurá na nočník je určen primárně pro děti od 1 roku s cílem úplného odstranění plenek nejpozději do 2 let, ale metoda je efektivní i pro starší děti. Seminář je vedený certifikovanou lektorkou BabySigns Dagmar Dolejšovou.

V ceně 320,- Kč je 90-minutový seminář a kniha ze sady materiálů s ucelenými informacemi. V ceně 549,- je navíc DVD Šikulky bez plenky – cesta vláčkem. V ceně 629,- je navíc i vlaková píšťalka.

Seminář Hurá na nočník v Út 14.7.2020 v 16:30

Na semináři trvajícím 90 minut si “odplenkování” ukážeme jako cestu vlakem, od položení kolejí, pomalý rozjezd, až po fázi plnou parou vpřed a příjezd do stanice “Chodím na nočník”.

Dozvíte se, kdy je na nočník batole připravené a kdy a jak dosáhnout úspěchu. Jak řešit nehody a jak se dozvědět, že děťátko potřebuje na nočník, když neumí mluvit? Metoda nabízí jednoduché a účinné tipy, jak začít s učením a zajistit, aby si dítě udrželo zájem a motivaci během celého procesu. Koncept Hurá na nočník je určen primárně pro děti od 1 roku s cílem úplného odstranění plenek nejpozději do 2 let, ale metoda je efektivní i pro starší děti. Seminář je vedený certifikovanou lektorkou BabySigns Dagmar Dolejšovou.

V ceně 320,- Kč je 90-minutový seminář a kniha ze sady materiálů s ucelenými informacemi. V ceně 549,- je navíc DVD Šikulky bez plenky – cesta vláčkem. V ceně 629,- je navíc i vlaková píšťalka.

Podpůrná kojící skupina 8.6., 22.6. a 13.7.2020 od 10:40 do 12:40

Zveme Vás na podpůrnou skupinu kojení. Poznejte maminky z okolí a sdílejte své zkušenosti pod vedením laktační poradkyně Lenky Tumové, certifikované laktační poradkyně Mamila. Scházíme se 1x za 14 dní s prázdninovou přestávkou od poloviny července do začátku září.
Zvané jsou kojící maminky s dětmi, těhotné a všichni, kteří se o kojení zajímají.

Vstupné je dobrovolné. Jelikož je počet míst omezen, rezervujte si, prosím, místo na e-mailu marikova.lenka@gmail.com.

Co je cílem? Cílem těchto skupin je poskytnout kojícím ženám informace o kojení a podpořit je v jejich mateřských kompetencích. Dále během skupin probíhá vzájemné sdílení a výměna zkušeností mezi ženami. Podpora poradkyně a vzájemná podpora žen pomáhá maminkám úspěšněji a dlouhodoběji kojit.

akce na facebooku

Seminář znakování v Út 7.7.2020 v 16:30

Dvouhodinový seminář vedený certifikovanou lektorkou BabySigns Dagmar Dolejšovou, při kterém se dozvíte vše potřebné k tomu, abyste mohli začít znakovat ještě týž den. Dozvíte se, kde se vzala znaková řeč pro miminka a jak to v praxi vypadá, jak znakovou řeč učit, jaké jsou benefity znakování a mnoho dalšího. Také se naučíte 16 znaků do začátku. V neposlední řadě může seminář pomoci se rozhodnout, zda se zapsat do kurzu Znakujeme se zpěvem a hrou.

V ceně je pracovní sešit, který Vás provede začátky znakování, a přehled 72 znaků, který si můžete dát třeba doma na ledničku 🙂 Za cenu jednoho vstupného se mohou zúčastnit oba rodiče.

Noisy Gigs vol. 3: Kryštof Kohout, 9.6.2020 od 10:00

Klasická hudba děti rozvíjí, zvyšuje jejich inteligenci a zlepšuje koncentraci – na tom se odborníci shodnou.
Vstup nejmenších dětí do koncertních sálů přesto zůstává „nevhodný“, protože klasická hudba musí zůstat vážná a děti přece ruší poslech.

V Mateřském centru Kůzle děti poslech neruší, a pokud jsou někdy přece jen trochu hlučnější – pak je to i tak v pořádku, účastníci i interpreti s tím totiž počítají.
Rodiče s dětmi jsou vítáni na koncertu sólových houslí (netradičně bez klavírního či orchestrálního doprovodu) v podání Kryštofa Kohouta, mladého talenta, výherce mnoha soutěží a ocenění, včetně prestižní The XIVth International Music Competition for Young Musicians 2017 in Vienna, Whigift International Music Competition 2017 v Londýně nebo Mezinárodní houslová soutěž Mistra Josefa Muziky v Nové Pace 2016. Momentálně studuje hru na housle na prestižní londýnské univerzitě Guildhall School of Music & Drama.

Zazní skladby J.S. Bacha, N. Paganini a E. Ysaÿe.

Cyklus “noisy” pořadů je realizován za finanční podpory statutárního města Plzně a městského obvodu Plzeň 4.

Seminář znakování v Út 16.6.2020 v 16:30

Dvouhodinový seminář vedený certifikovanou lektorkou BabySigns Dagmar Dolejšovou, při kterém se dozvíte vše potřebné k tomu, abyste mohli začít znakovat ještě týž den. Dozvíte se, kde se vzala znaková řeč pro miminka a jak to v praxi vypadá, jak znakovou řeč učit, jaké jsou benefity znakování a mnoho dalšího. Také se naučíte 16 znaků do začátku. V neposlední řadě může seminář pomoci se rozhodnout, zda se zapsat do kurzu Znakujeme se zpěvem a hrou.

V ceně je pracovní sešit, který Vás provede začátky znakování, a přehled 72 znaků, který si můžete dát třeba doma na ledničku 🙂 Za cenu jednoho vstupného se mohou zúčastnit oba rodiče.

Noisy Gig vol. 2: Matouš Křiváček + Bronislava Klablenová 10.3.2020 od 10:00

Klasická hudba děti rozvíjí, zvyšuje jejich inteligenci a zlepšuje koncentraci – na tom se odborníci shodnou. Vstup nejmenších dětí do koncertních sálů přesto zůstává „nevhodný“, protože klasická hudba musí zůstat vážná a děti přece ruší poslech.

V Mateřském centru Kůzle děti poslech neruší, a pokud jsou někdy přece jen trochu hlučnější – pak je to i tak v pořádku, účastníci i interpreti s tím totiž počítají. Rodiče s dětmi jsou vítáni na koncertu netradičního spojení hudebních nástrojů – harfy a fagotu, a to v podání Matouše Křiváčka, který je vedoucí sekce v DJKT a vyučuje na Konzervatoři v Plzni, a Bronislavy Klablenové, která koncertuje jako sólistka nebo členka komorních uskupení ve spojení se zpěvem, flétnou a fagotem, pravidelně také spolupracuje s Filharmonií Hradec Králové, Pražskou komorní filharmonií a s Českým národním symfonickým orchestrem.

Cyklus “noisy” pořadů je realizován za finanční podpory statutárního města Plzně a městského obvodu Plzeň 4.

Noisy Talk Plzeň vol. 3: Vizuální smog 25.2.2020 od 10:00

„Noisy Talk“ jsou přednášky o aktuálních tématech pro zvídavé rodiče, neposedné děti a odvážné řečníky. Tématem třetí „Noisy Talk“ bude vizuální smog.

Přehnaná a přebujelá reklama dnes křičí, bliká a útočí z výloh, laviček, billboardů, z domů potažených reklamním pláštěm i tramvají. To vše je vizuální smog, který podobně jako vzdušný dusí město, brání mu se dobře rozvíjet a ovlivňuje kvalitu života v něm. Možná už ho obyvatelé města ani nevnímají, nebo vnímat raději nechtějí. Má ale vypadat moderní město jako reklamní katalog? Lze najít harmonii mezi podnikáním a přívětivým městským prostředím? A jaká k ní vede cesta? Odpovědi na tyto se dozví posluchači třetí plzeňské Noisy Talk s Václavem Cinádrem – členem iniciativy Vizuální smog Plzeň a spolku Pěstuj prostor.

Pokud děti přednáška nezaujme, mohou se přesunout do herny. Přednáška bude trvat cca 45 minut.

Plzeňské Noisy Talks jsou odnoží pražských Noisy Talks, které nepravidelně probíhají v Centru současného umění DOX.

Cyklus “noisy” pořadů je realizován za finanční podpory statutárního města Plzně a městského obvodu Plzeň 4.

Seminář znakování v Út 28.1.2020 v 16:30

Dvouhodinový seminář z cyklu “Noisy Seminars”, kde děti neruší, vedený certifikovanou lektorkou BabySigns Dagmar Dolejšovou, při kterém se dozvíte vše potřebné k tomu, abyste mohli začít znakovat ještě týž den. Dozvíte se, kde se vzala znaková řeč pro miminka a jak to v praxi vypadá, jak znakovou řeč učit, jaké jsou benefity znakování a mnoho dalšího. Také se naučíte 16 znaků do začátku. V neposlední řadě může seminář pomoci se rozhodnout, zda se zapsat do kurzu Znakujeme se zpěvem a hrou.

V ceně je pracovní sešit, který Vás provede začátky znakování, a přehled 72 znaků, který si můžete dát třeba doma na ledničku 🙂 Za cenu jednoho vstupného se mohou zúčastnit oba rodiče.

Noisy Talk Plzeň Vol. 2: Petra Krákorová 3.12.2019 od 10:00

„Noisy Talk“ jsou přednášky o aktuálních tématech pro zvídavé rodiče, neposedné děti a odvážné řečníky. Kupa hraček nebude chybět.

Prosincová Noisy Talk bude o umění inspirovat a nadchnout, o cestě k udržitelnosti, o skateboardech, o umírání i o spolupráci se zamlklými muži. O TEDxPlzeň, SWAP Plzeň, SChGP, Hospicu svatého Lazara a o Studiu zamlklých mužů – o projektech, na kterých se podílí Petra Krákorová. Petra nebude mluvit jen o samotných projektech, ale i o tom, jaké to je, jak sama říká, „vypustit džina z láhve“ a začít dělat to, co člověka opravdu baví a za čím si stojí, ať se jedná o aktivismus a angažovanost jednotlivce nebo pořádání projektů, které reflektují aktuální témata a problémy ve společnosti.

Děti jsou vítány – pokud by je přednáška nezaujala, mohou se přesunout do herny. Přednáška bude trvat cca 45 minut.

Cyklus “noisy” pořadů je realizován za finanční podpory statutárního města Plzně a městského obvodu Plzeň 4.

Noisy Gigs vol. 1: Simona Bláhová + Aneta Rottová 26.11.2019 od 10:00

Klasická hudba děti rozvíjí, zvyšuje jejich inteligenci a zlepšuje koncentraci – na tom se odborníci shodnou. Vstup nejmenších dětí do koncertních sálů přesto zůstává „nevhodný“, protože klasická hudba musí zůstat vážná a děti přece ruší poslech.
Těšit se můžete na výběr z houslových duet od B. Bartóka a J. Haydna.

Cyklus “noisy” pořadů je realizován za finanční podpory statutárního města Plzně a městského obvodu Plzeň 4.

Seminář znakování v Út 5.11.2019 v 16:30

Dvouhodinový seminář z cyklu “Noisy Seminars”, kde děti neruší, vedený certifikovanou lektorkou BabySigns Dagmar Dolejšovou, při kterém se dozvíte vše potřebné k tomu, abyste mohli začít znakovat ještě týž den. Dozvíte se, kde se vzala znaková řeč pro miminka a jak to v praxi vypadá, jak znakovou řeč učit, jaké jsou benefity znakování a mnoho dalšího. Také se naučíte 16 znaků do začátku. V neposlední řadě může seminář pomoci se rozhodnout, zda se zapsat do kurzu Znakujeme se zpěvem a hrou.

V ceně je pracovní sešit, který Vás provede začátky znakování, a přehled 72 znaků, který si můžete dát třeba doma na ledničku 🙂 Za cenu jednoho vstupného se mohou zúčastnit oba rodiče.

Seminář znakování v Út 15.10.2019 v 16:30

Dvouhodinový seminář z cyklu “Noisy Seminars”, kde děti neruší, vedený certifikovanou lektorkou BabySigns Dagmar Dolejšovou, při kterém se dozvíte vše potřebné k tomu, abyste mohli začít znakovat ještě týž den. Dozvíte se, kde se vzala znaková řeč pro miminka a jak to v praxi vypadá, jak znakovou řeč učit, jaké jsou benefity znakování a mnoho dalšího. Také se naučíte 16 znaků do začátku. V neposlední řadě může seminář pomoci se rozhodnout, zda se zapsat do kurzu Znakujeme se zpěvem a hrou.

V ceně je pracovní sešit, který Vás provede začátky znakování, a přehled 72 znaků, který si můžete dát třeba doma na ledničku 🙂 Za cenu jednoho vstupného se mohou zúčastnit oba rodiče.

Noisy Talk Plzeň vol. 1: Tomáš Popp 8.10.2019 od 10:00

“Noisy Talk” jsou přednášky o aktuálních tématech pro zvídavé rodiče, neposedné děti a odvážné řečníky. Kupa hraček nebude chybět.

Ústředním tématem historicky první Noisy Talk v Plzni bude jídlo. Hlučné přednášky pro rodiče s dětmi se zúčastní Tomáš Popp. Tomáš je kuchař. Miluje vaření, ale věnuje se spíš surovinám, a tak propojuje farmáře a výrobce jídla s kuchaři. Je manažerem Národního týmu kuchařů a cukrářů ČR, provozuje Farmářské obchody v Plzni a Klatovech, koordinuje Plzeňské farmářské trhy. Také je členem sdružení Envic, které přináší inspiraci ke zlepšování kvality života. Tomáš zde má na starosti téma potravin a gastronomie.

Zájemci se dozví, jak poznat kvalitní suroviny, jaká je práce s kuchaři i farmáři, jak probíhají olympijské hry kuchařů a jestli má český tým naději uspět na olympiádě v Erfurt v roce 2020. Pokud děti přednáška nezaujme, mohou se přesunout do herny. Přednáška bude trvat cca 45 minut.

Počet míst zúčastněných je limitovaný na 15.

Cyklus “noisy” pořadů je realizován za finanční podpory statutárního města Plzně a městského obvodu Plzeň 4.

Seminář znakování v Út 17.9.2019 v 16:30

Dvouhodinový seminář z cyklu “Noisy Seminars”, kde děti neruší, vedený certifikovanou lektorkou BabySigns Dagmar Dolejšovou, při kterém se dozvíte vše potřebné k tomu, abyste mohli začít znakovat ještě týž den. Dozvíte se, kde se vzala znaková řeč pro miminka a jak to v praxi vypadá, jak znakovou řeč učit, jaké jsou benefity znakování a mnoho dalšího. Také se naučíte 16 znaků do začátku. V neposlední řadě může seminář pomoci se rozhodnout, zda se zapsat do kurzu Znakujeme se zpěvem a hrou.

V ceně je pracovní sešit, který Vás provede začátky znakování, a přehled 72 znaků, který si můžete dát třeba doma na ledničku 🙂 Za cenu jednoho vstupného se mohou zúčastnit oba rodiče.

Připravujeme další “noisy” přednášky, koncerty a semináře

Co je to? “Noisy” (hlasitý, hlučný) pořady jsou ty, kam bez váhání můžete přijít s jakkoli starými dětmi, ujišťujeme Vás, že rušit nebudou. Naopak, jsou i pro ně!

Sledujte nás na Facebooku!

Pronájem prostor

V případě, že hledáte prostor pro Vaši akci v Plzni – Lobzích, neváhejte se nám ozvat. Cenu stanovujeme vždy individuálně.

K dispozici je prostor coworkingu, vhodný pro školení, přednášky, diskuze, vybavený konfigurovatelným sezením pro menší skupiny osob, dataprojektorem, kávovarem, nádobím, ozvučením.

Prostor dětské herny je možno využít pro dětské oslavy a setkání.

Kontaktujte nás & zjistěte cenu!